IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

Tuzemská nebo zahraniční zábavná dovolená
aneb dovolená šitá na míru rodině s dětmi

Kdy jindy můžeme být nejspokojenější a zažívat blažené pocity štěstí, než právě v okamžicích radosti našich dětí a vnoučat. Pohled na naše šťastné, veselé a usměvavé děti, je tím nejvěrohodnějším důkazem jejich spokojenosti. A právě čas dovolené, nejkrásnější okamžik vytouženého volna bez starostí, stresu a běžných povinností, nám dává příležitost nejen k odpočinku a pohodě, ale hlavně k veselé rodinné zábavě.

Konečně můžeme být celá rodina pohromadě, uvolnění a šťastní. A tyto vzácné chvíle jsou okamžiky k nezaplacení.


Pojďte vstříc rodinnému štěstí. Užijte si všichni společně chvíle volna plné her, zábavy a nezapomenutelných zážitků na zábavné rodinné dovolené v Česku nebo zahraničí. Vydejte se společně objevovat nová místa, lidi, kamarády, tamní zvyklosti i gastronomii a zažijte nepoznané. Připravili jsme pro Vás nabídku šitou na míru rodině s malým či větším dítětem nebo s více dětmi.


Vaše báječná rodinná dovolená právě začíná: TIP:  


Do mnoha tuzemských rekreačních objektů s vámi může i váš domácí mazlíček, aby vaše rodinná dovolená byla naprosto dokonalá :-)

Rodinná dovolená s dětmi v Česku a na Slovensku

Pobyty pro rodiny s dětmi - v této nabídce na vás čekají luxusní i levné rekreační objekty v ČR a SR, z kterých si můžete vybrat ideální ubytování - přechodné bydlení pro vaší ničím nerušenou a zábavnou dovolenou. Ve všech rekreačních objektech v nabídce jsou rodiny s dětmi srdečně vítány. Najdete zde rodinné apartmány, penziony, chaty a chalupy zaměřené na pobyt s dětmi.  

Děti u objektů najdou převážně různé dětské atrakce - pískoviště, prolézačky, trampolínu, bazének atd., a rodiče se mohou těšit například na gril, vířivku, případně možnost zapůjčení kol, postýlky apod.Zahraniční rodinná dovolená s dětmi aneb klubová dovolená

Zahraniční rodinná dovolená s dětským klubem - plánujete-li zábavnou dovolenou s malými i většími dětmi v zahraničí, je tato nabídka pro vás naprosto ideální. Čekají zde na vás rodinné hotely klubového typu s animačními programy v českém jazyce nebo v anglickém, německém...

Užijte si společně s dětmi zábavu a hry v nejkrásnějších prázdninových destinacích s dokonalým zázemím klubových hotelů, jejichž služby jsou rok od roku, čím dál tím více rodinami s dětmi vyhledávány.

Dovolená s dětmi v Evropě autem / vlastní dopravou


Pobyty pro rodiny s dětmi bez cestovky - chystáte se s dětmi na dovolenou k moři, jezeru nebo na hory vlastní dopravou a chcete prožít bezstarostný a zábavný pobyt, na kterém si krásně odpočinete a vaše děti se zde nebudou nudit?


To vše můžete mít a prožít jedině v
kvalitním rekreačním zařízení nebo v pronajatém prázdninovém domě, bytě či apartmánu se zábavným vyžitím pro děti, bazénem, zahradou, koupáním či sjezdovkou poblíž...Překrásná dovolená na výletní lodi s dětmi a rodinou


Plavba výletní lodí po moři či řece - ta pravá rodinná dovolená plná zábavy, poznání i odpočinku v luxusním pohodlí výletní lodi.

Vydejte se s dětmi na netradiční rodinnou dovolenou na výletní lodi, kterou si báječně užijete vy i vaše děti. Během plavby po moři nebo řece poznáte krásy mnoha zemí, zažijete spoustu zábavy při programech pro děti i dospělé, užijete si koupání na nejkrásnějších plážích, vychutnáte si relax ve Spa & Wellness, poznáte nové přátele a děti nové kamarády, s kterými si budou hrát v dětském klubu...

Tuzemské pobytové balíčky pro rodiny s dětmi


Rodinné pobytové balíčky - rodinným pobytovým balíčkem získáváte tyto výhody:

Cenově zvýhodněný pobyt s dětmi v ČR nebo SR,  

Cenově zvýhodněný pobyt s dětmi v ČR nebo SR,  
volný vstup do zážitkových areálů (např. bazén, Whirlpool, sauna, parní lázně, masáže, solná jeskyně...), poznávací a zábavné programy (např. dny plné her a dobrodružství nebo vstup pro celou rodinu do ZOO či DinoParku...), pronájem sportovního vybavení, parkoviště, stravování - snídani, polopenzi nebo plnou penzi, atd. Zpestřete sobě i dětem dovolenou a vyhněte se starostem navíc!


Víkendové pobyty pro rodiny s dětmi v Česku a na Slovensku

Víkendové pobyty pro rodiny s dětmi - do této nabídky jsou zařazeny rekreační objekty v ČR a SR, vhodné pro rodiny s dětmi nebo s dítětem, v kterých můžete společně strávit příjemný víkend nebo prodloužený víkend. U těchto objektů neplatí nutnost rezervace na minimálně 7 dnů, což je příjemné, ale výběr je hlavně v letních měsících menší.

V nabídce najdete jak apartmány, chaty a chalupy, tak i různá lázeňská zařízení, kde můžete všichni prožít nejen zábavný, ale i relaxační pobyt s možností nechat se zde hýčkat a opečovávat různými Wellness procedurami.


Přejeme vám všem báječnou a ničím nerušenou dovolenou plnou úžasných zážitků ...


Pobyty s dětmi v Česku i zahraničí SLEVAV této nabídce můžete objevit poklady, v podobě cenově zvýhodněných pobytů pro rodiny s malými dětmi i náctiletými puberťáky. Můžete tak pořídit rodinnou dovolenou u moře, jezera či na horách v ČR, Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Řecku, Maďarsku a na Slovensku s výraznou slevou, a k tomu s další slevou na dítě nebo s akcí dítě zadarmo.


Klubová dovolená s dětmi u moře SLEVAPokud dáváte přednost klubové dovolené, tak vás jistě zaujme tato akční nabídka, v které najdete cenově zvýhodněné zájezdy s kombinací těchto slev:

  • Sleva na dítě nebo akce dítě zdarma.

  • Last Minute sleva za nákup na poslední chvíli.Návrat na obsah