IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Rodinné zážitkové výlety pro děti a rodiče, v akčním, dobrodružném nebo pohádkovém pojetí

Přemýšlíte, jak strávit s dětmi volný čas a zažít společně vzrušující dobrodružství? Máme pro vás tip na nejoblíbenější a nejzábavnější rodinné akce a zážitkové výlety po Česku, jenž jsou plné radosti, zábavy a smíchu, a které si užijí nejen vaše děti, ale i vy rodiče či prarodiče.

Vyberte si níže z nabídky rodinných výletů ten nejlepší a udělejte si prima den či víkend, na který budete všichni dlouho s radostí vzpomínat. Nechte se unést kouzelným světem zvířat, pohádkových bytostí, zábavných oslav nebo sportovních a adrenalinových akcí, a báječně se bavte...
V případě, že si naplánujete s rodinou celodenní nebo víkendový výlet za zážitky, a nebudete mít zajištěné ubytování, můžete využít naší nabídku hotelů, apartmánů a penzionů, v místě vašeho výletního a zážitkového cíle zde >>.

TIP:

Zážitek můžete svým dětem darovat třeba k Vánocům, narozeninám nebo za vysvědčení, a věřte, je to ten nejkrásnější dárek pod sluncem :-)))

NÁŠ SUPER TIP

Rodinný den v Hamleys hračkářství - Praha

"Celé 3 hodiny s rodinou v Hamleys hračkářství, obřím království hraček, her a senzačních atrakcí"

Pojďte s dětmi vstoupit do úžasného světa radosti, nadšení, zázraků a nikdy nekončící zábavy, kde je vše dovoleno, a kde je na jednom místě naprosto vše pro naplnění dětských snů.

Tímto kouzelným místem je největší hračkářství v Česku a nejbáječnější hračkářství na světě - britský obchod Hamleys, nacházející se v Praze 1. Viz video Zažij Hamleys!

V domě hraček Hamleys lze najen nakoupit různé hračky od retro panenek po moderní roboty, ale zde si mohou děti i rodiče s hračkami hrát, a také se zde báječně bavit s různými postavami či v rámci různých show a zábavných atrakcí např. Starodávný kolotoč, Zrcadlové bludiště, LEGO země českých památek, Virtuální realita, Motýlí dům plný živých pestrobarevných motýlů...

Dopřejte dětem možnost vstoupit do víru zábavy a objevovat svět nejoriginálnějších hraček, který znají z filmů, sobě dopřejte okamžiky návratu do bezstarostných dětských let a všichni společně prožijte den, na který v životě nezapomenete.

Zážitkový poukaz s balíčkem obsahuje:

  • Poukázku na atrakce v hodnotě 500 Kč,
  • poukázku na nákup v hodnotě 500Kč,
  • rodinný vstup na kolotoč jako bonus.
  • S Hamleys kartičkou na atrakce máte 15% slevu na vstup do těchto atrakcí: Czech RepuBRICK, Motýlího domu a Virtuální reality Golem.Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Praha

cena: 990,-pro 2 dospělé a 2 děti nebo 1 dospělého a 3 děti
Rodinný pobyt na zámku plný zážitků a dobrodružství
Vezměte své malé princezny a prince na 3 denní výlet do Svijan, kde na vás bude čekat zámecké ubytování v apartmá SUITE se snídaní. V rámci balíčku se můžete také těšit na zábavnou zámeckou hru Arcana, prohlídku zámku zdarma, soukromou prohlídku pivovaru s popíjením piva Svijany nebo odnáškou piva na ubytování + preclíky (doporučujeme specialitu -  Svijanský Kvasničák 13°). Vyrazit můžete na procházky v okolí nebo do zámeckého parku na piknik, z kterého je překrásný výhled do údolí atd...
Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě Svijany
cena: 8 790,- Kč pro až 4 člennou rodinu nebo partu přátel
Den na farmě se zvířaty + vyjížďka na koni do přírody
Dopřejte svým dětem, případně i sobě či celé rodině, neopakovatelný zážitek mezi zvířátky na pravé české farmě, na který jen tak nezapomenete. Pojďte si všichni společně vyzkoušet farmaření a strávit úžasný den na statku jako farmář/ka s kozami, ovcemi, prasaty, kachnami, slepicemi a koňmi. Všechna zdejší zvířátka čekají na vaší péči a pohlazení. K zážitku na farmě rovněž patří jízda traktorem, vypouštění koní do výběhu a jízda na koni v panenské přírodě. Ještě váháte?
Vhodné: pro děti od 8 let a dospělé. Sezóna: celoročně.


Zážitek pořádá agentura Adrop spol. s.r.o.  v lokalitě: Královéhradecký kraj (Velká Jesenice)

cena: od 999,- Kč 1 osoba

Let balónem pro celou rodinu
Co takhle podniknout výlet vzduchem = vznést se s rodinou až do oblak? Není nic krásnějšího, než vydět naše české hory i údolí, řeky i jezera, hrady i zámky atd... z ptačí perspektivy.

Dopřejte si tento jedinečný zážitek, který zajistí nezapomenutelnou vzpomínku rodičům, prarodičům i dětem.


Zážitek pořádá agentura Zážitky.cz, s.r.o. v lokalitách po celé ČR


cena: 20 870,- Kč


Úniková hra Hvězdné války a jiné hry

Parádní dárek pro teenagera.

Temná síla roste a šíří svůj vliv napříč galaxií. Pouze hrstka rebelů se jí postavila na odpor a snaží se zažehnout světlo v této temné hodině. Jako člen odboje jste vyslán na nebezpečnou misi s cílem infiltrovat imperiální loď. Musíte ukrást data týkající se budoucí bitvy, která může vše změnit. Osud galaxie je ve vašich rukou. Nechť vás provází síla!


Zážitek pořádá agentura zažitky.cz s.r.o v lokalitě Praha 10


cena za 4 osoby: 1 699,- Kč

S rodinou do Pekla Čertovina
2denní nebo 3denní pobyt v Kocourkově s polopenzí a vířivkou

Rodinný pobyt v Pekle Čertovina bude nejen pro vaše děti, ale i pro vás, nezapomenutelným zážitkem.

Těšte se na živé bytosti z českých pohádek, se kterými zažijete dobrodružství i spoustu legrace. A nejen to... Čeká tu na vás všechny polopenze v pekelné restauraci, a také pekelná pražírna, vinárna, dětská herna, relax ve vířivce, tématické pokoje, obchod se suvenýry...
  

Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Hlinsko v Čechách

cena od: 5 000,- Kč za pobyt
Čokoládové hrátky pro děti v Praze

Udělejte radost své dceři či synovi čokoládovým zážitkem. Nechte své děti, ať si vyrobí svou vlastní lahodnou čokoládu, na které si poté pochutnají. Paní cukrářka nejdříve čokoládu roztaví a vytemperuje, aby byla připravena k nalévání do forem s dětskými motivy, které si děti dle svého vyberou. Čokoládu si poté děti ozdobí a obarví dle libosti. Celkem si děcka odnesou domů cca 300 g čokolády. Kurz trvá 1 hodinu plus dobu, kdy bude čokoláda tuhnout. Kapacita kurzu je max. 2 školní děti... No řekněte, není to skvělé...?


Zážitek pořádá agentura Zážitky.cz, s.r.o. v lokalitě Praha

cena: od 1 299,- Kč


Rodinný pobyt v aquaparku Praha

Splňte sen svým dětem. Prožijte všichni společně zábavný víkend, nebo libovolné dva dny v týdnu, v největším aquaparku v Česku.
Bydlet budete v luxusním rodinném pokoji přímo v areálu aquaparku, z kterého v županu pohodlně přejdete s dětmi přímo do vodního světa plného vodních atrakcí.
A pokud patříte k milovníkům saunování a relaxace ve vířivce, pak v rámci tohoto zážitkového pobytu můžete zdarma navštívit také Saunový svět s dvanácti druhy saun, speciálními aromatickými sprchami a ochlazovacími bazénky a relaxační zónou s vířivkou.
  

Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha

cena: 6 740,- Kč
Motokáry pro malého i velkého auto / moto nadšence.
Přemýšlíte, kam se o víkendu vydat s dětmi na výlet? Co takhle na motokáry, kde si užijete spoustu zábavy i adrenalinu. Jízdy jsou zcela bezpečné.
Tak rodinko, hurá do toho!
Motokáry jsou k dIspozici na mnoha místech v ČR. Stačí si vybrat a vyrazit.


E
lektronické vstupenky nabízí firma SkvěléČesko.cz


cena: od 150 Kč osobaZážitek Golf - lekce golfu pro děti

Přemýšleli jste nad možností, že by vaše dcera nebo syn mohl/a začít s golfem? Tak není nic lepšího než dopřát vašemu potomkovi tento zážitek, který mu umožní si golf vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha, Mladá Boleslav, Poděbrady.


cena: 2 626,- KčZážitek Poníci v Praze

Děti milují zvířata. Tak proč jim nedopřát opravdu velký zážitek s poníkem, kterého si mohou nejen pohladit, ale i osedlat. Na děti čeká seznámení se s poníkem, ošetření a vyčištění před výcvikem a samotný výcvik pod vedením odborného cvičitele, v kterém se naučí vše potřebné aby se mohli na poníkovi projet v okolí Pražského zámeckého areálu.
Tip: Udělejte si s dětmi celodenní rodinný výlet. Spojte zážitek na ponících s dalšími aktivitami, které zámecký areál nabízí a prožijte všichni společně nádherný den.


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha


cena: 2 100,- Kč
Návrat na obsah